phone-68-xxl(1)(1)
۳۷۹۱ ۲۸۴۲ - ۰۲۱
روشـــهای ارســـــال کـــــالا

سفارشات ثبت شده طبق یکی از روش‌های زیر ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که شیوه‌های ارسال و همچنین زمان های تخمینی اعلام شده در زمان برگزاری جشنواره ها و مراسم خاص و یا حتی روزهای پربازدید ممکن است تغییر کند.​​​​​​​

ارســـــــــــال کـــــــــــــالا در شهـــــــر تــــــــهران

سفارشات مناطق ۲۲ گانه شهر تهران حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش و از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا ۲۴ ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.
شما میتوانید هنگام ثبت سفارش با انتخاب گزینه پرداخت در محل وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارتهای بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
هزینه ارسال سفارشات بالای ۱ میلیون تومان در شهر تهران رایگان و زیر ۱ میلیون تومان ۵۰ هزار تومان  میباشد.

ارســــــــــــال کــــــــــــالا خـارج از شهــر تهــران

سفارشات خارج ار شهر تهران از طریق پست سفارشی یا باربری بسته به شرایط محموله و با نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات یدک‌لی ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین “بالاتر از ۱۲ کیلوگرم” از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات یدک‌لی ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال سفارشات صرفاً تا محل باربری مقصد بر عهده یدک‌لی است. هزینه ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی با تعرفه مصوب اداره‌ی پست محاسبه میشود. زمان دریافت سفارشات ۲ تا ۵ روز کاری خواهد بود.